1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Ndalimi iardhjes se email porosive nga PressDisplay

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Juerald, 6 Shtator 2010.

 1. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje Members..Kam nje problem ne inbox...U regjistrova para nga ca javesh ne nje faqe PressDisplay.com por tani ...cdo 20 minuta vjen mesazh nga ata ka vajt inbox 4000 imbox...A di ndonjeri si mund ta bej block ate lloj e-mail qe mos te mundet te me dergoj me mesazh ?


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: [NDIHME] Ndihme rreth [email protected]

  [​IMG]

  Shiko këtu per me shumë, sepse nuk kisha kohe të ta perkthej:
  Code:
  http://blog.pressdisplay.com/2009/02/
   
 3. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: [NDIHME] Ndihme rreth [email protected]

  Shiko ne linkun e postuar ne postin siper... Aty shpjegohet e tëra...
   
 5. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: [NDIHME] Ndihme rreth [email protected]

  Flm CybeRNotic per zgjidhjen e problemit..Pashe videon qe kishte ai blog..edhe e pashe shume qarte si e bente..

  Nese ka dikush te njejtin problem do i sugjeroja ne fillim te futeshin ne accountin e tyre ne pressdisplay me pas tek My Services ----> My Monitoring edhe i jepni thjesht nje remove edhe gjithcka normalizohet... CyberNotic +Rep by me ThNX
   

Shpërndaje faqen

Loading...