1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihme me rregullu qartesin e videos ne premier pro

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga Samadhi, 2 Mars 2023.

 1. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  https://ibb.co/0fmppwK
  A din kush mem kallxu qysh me ndreq qeta me bo ujin mu dok normal kur e preki play bohet qashtu kur e preki pause ndreqet
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,438
  Pëlqimet:
  1,782
  Pikë nga trofetë:
  243
  skuptova asgjer
  posto video me qartesi te mjaftushem
   
 3. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  fotoja e ka nje shigjete te kuqe ku tregon se si uji behet vale-vale kur e preki play ne adobe premier pro dhe pastaj rregullohet kur e bej pause dmth videoja nuk shkon ne imazh te paster kur e prek play dhe e shikon videon e prek pause uji ne video kthjellet
   
 4. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,138
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  193
  p3n7357 pëlqen postimin.
 6. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  i kom bo export disa video edhe duken keq prap edhe kur i lshon ne VLC player
   
 7. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,138
  Pëlqimet:
  502
  Pikë nga trofetë:
  193
  ma dergo nji foto te settingsave qe le kur i ben exprot
   
 8. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  nuk ndryshoj asgje e vetmja gje qe me intereson ne ate rast eshte te shoh nese rezolucioni qendron 1920x 1080 dhe H264
   
 9. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  962
  Pëlqimet:
  251
  Pikë nga trofetë:
  93
  sa i mban Bitrate
   
 10. Samadhi

  Samadhi Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  se kom kqyr kurr tybe sado qe osht default qashtu e lo se kom prek kurr
   

Shpërndaje faqen

Loading...