1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme - Logo te thjeshte.

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Universal, 26 Shkurt 2018.

 1. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje!

  Duhet te krijoj nje logo vetem me germat LDS.
  Esht per nje kompani e sapo krijuar ne fushen e reklamave elektronike (ledwall).
  Shkronjat LDS mundsisht te jene te lidhura me njera tjetren, simetri, dhe ngjyre blu.
   
 2. Whizzart

  Whizzart Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  50 euro / moneygram western union
   
  urankajtazi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...