1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Konfigurimi i Linksys-it per dy kompjutera (IPKO)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga The C!K!, 7 Shtator 2010.

 1. The C!K!

  The C!K! Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  E kam nje linksys dd-wrt54gl edhe e lidhi me rrjet te ipko po nuk em funksionon me shume se nje PC, degjova se ish nje mundesi me ja hjek TTL linksys-it, apo me ate formen e regedit me i rregullu 2 PC-te (po nuk po e di as ata)


  edit: Titulli i edituar.
   
 2. enka

  enka Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Re: [ndihme] per linksys

  Nese munesh me ardh ne Mitrovice ta kisha rregullu, duhet me ta konfiguru ne drimboks 1 skript.
   
 3. The C!K!

  The C!K! Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Re: [ndihme] per linksys

  Jo problemi qendron se i njejti linksys ne rrjet te ptk punon me 2PC e ne rrjet te IPKO nuk pom funksionon jo per dreambox
   

Shpërndaje faqen

Loading...