1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Kompjuteri nuk starton,degjohen fishkellima (Beeps)

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga ditiendrit, 6 Shtator 2010.

 1. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Re: [Ndihmë] Problem me PC

  Edhe pse ky problem eshte hapur moti kohe si dhe antari e ka zgjidhur nje problem te tille me duhet te kyqem pasiqe po e shoh se postimet nuk kane te ndalur ne kete temë...

  Siq edhe e kam shpjeguar me lart, dy faktoret e shpjeguar siper mund te jene problemi... Ndersa sa i perket karteles grafike nuk është problemi aty, per kete jam shume i sigurt pasiqe kur ajo prishet / nuk funksionon si duhet jep tjera simptoma ( Beeps )...
   

Shpërndaje faqen

Loading...