1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Kam problem me facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga lirix, 9 Tetor 2010.

 1. lirix

  lirix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Kam probleme me facebook :
  spo me ngarkohen fotot ne facebook pse ?
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,571
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93
  A te profilit apo ndonje fanpage edhe qfar errori po te qet me foto?
   
 3. lirix

  lirix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pe ngarkoj foton edhe qe qka po me qet tan diten me lon qeshtu bon :mad:
  [​IMG]
   
 4. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Epo snuk interneti ...Provoje nga menyra tjeter (duhet instalu java.)
   
 5. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ky problem eshte duke u shfaqur te shume persona jo vetem tek ti... Ky eshte problem i FaceBook-ut per ca kohe... Sidoqofte provo te perdoresh ndonje shfletues alternativë...
   
 6. lirix

  lirix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  jam duke kerkuar ...
   
 7. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ke provuar të përdorësh Google Chrome...?
   
 8. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  PO me anen e Java e provove?
   
 9. lirix

  lirix Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  krejt menyrat i perdora me krejt browserat me google chrome,mozilla firefox,internet explorer, opera asnjana sum bani
  edhe java e instalova sum bani ndoshta komplikim i madh i njerzve ne facebook
   
 10. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Te them te drejten shumë njerez me kan bere kete pyetje, mirepo nuk kam mundur te ju gjej pergjigjje adekuate. Mendoj se problemi eshte tek Facebook...
   

Shpërndaje faqen

Loading...