1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme instant article

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Ervin.TS, 16 Prill 2018.

 1. Ervin.TS

  Ervin.TS Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje , doja tju pyesja per nje problem qe po me shfaqet . "
  Po punoj me nje faqe facebook me 4.1 milion fansa .
  Videot zakonisht marrin 1.5 - 2 milion shikime dhe reach shkon deri ne 4 milion .
  Kur postoj link me instant reach nuk shkon as 100k .
  Keni ndonje ide si mund te veproj per kete gje ?
  Nese jo , me jepni nje ide te mire si mund ta shfrytezoj per te fituar mire .
  Faleminderit !
   
 2. k1nzu1

  k1nzu1 Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje shoki. gjithkujt o tu i ndodh kshtu nuk osht problemi veq te ti
   
 3. Ervin.TS

  Ervin.TS Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  A ka shprese me ndryshu kjo pune ?
   
 4. Dranmoza

  Dranmoza Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  I nderuar nuk je i vetmi me kete problem, thuajse 80% e poseduesve te faqev kan problemin e njejte, dhe nuk mund ta ndryshoj askush perveq markut ai qe thot se mundet vetem mund te mashtroj vehten dhe ty.
   
 5. Ervin.TS

  Ervin.TS Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Te falenderoj per pergjigjen . Cfare me sugjeron dicka fitimprurese pasi gjithashtu kam edhe nje instagram 3.6Milion shum aktiv .
   
 6. k1nzu1

  k1nzu1 Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  per instagram provo me reklama.
   

Shpërndaje faqen

Loading...