1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme iCloud ne iphone

Tema tek 'iOS' e hapur nga BaBLoKu, 27 Shkurt 2021.

 1. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje kam pas GB te bleme ne iCloud dhe para nje kohe qojshin apo spam bojshin dhe u dasht me e hjek visa card nga iCloud por tash telefoni u ka mbush dhe me duhet me ble GIGA shtese nga iCloud por kurqysh spo muj me e regjistru kartelen ( me del me instalu appel tv edhe kurgja hiq ne fund ) ndoshta nuk e kam shpjegu profesionalisht por shpresoj qe me keni kuptu dhe kisha deshiru ndihmen e juaj se qysh me ja ba ksaj punes... ju faleminderit prej perpsra
   
 2. Blunivers

  Blunivers Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cfare iPhone eshte? dhe cfare iOS ka aktualisht?
  Kam frike se ndoshta te duhet ndonje upgdate te iOS, dhe ndoshta kjo nuk ndodh sepse ti e ke te ngarkuar,
  Sepse ka pak gjasa qe Apple ta ket kete si bug, une do te keshilloja te maresh beckup te tel duke e lidhur ate me nje pc, edhe te provosh serisht te shtosh nje menyre tjeter pagese, si nje tjeter kart, apo paypal, nese je ne aurope edhe nr tent te del mund te perdoresh per te kryer pagesa. ose na nis ndonje screen te shohim se cfare erorri te nxjer.

  Te fala
   
  BaBLoKu pëlqen postimin.
 3. BaBLoKu

  BaBLoKu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48

  Flm e bera update iOS dhe u rregullua ( per fat te keq u desht me i fshi disa sene qe me be vend )
   

Shpërndaje faqen

Loading...