1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme] Hapja e nje llogarie tek Redoxygen

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga cod3x, 5 Shtator 2010.

 1. cod3x

  cod3x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kur pe qeli qat accountin per sms kejt po ja jap tdhanat mir tani kur po mrri te ajo me qfar outlooki dergon pak ma posht po qet qeta >> :

  What will you use Red Oxygen for?
  For example, calendar reminder SMS.
  Reason: (Required)

  If you would like a quote, please tell us how many SMS you will need.
  Number of SMS: (Optional)
  dhe aty nfund codin po te qito reason edhe qikjo number of sms qka me shkru se spo vazhdon akounti mu qel po nalet qatu !  edit: Titulli i edituar
   
 2. olti

  olti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Re: lidhje me Redoxygen !!

  edhe une deii qatu ma shum spo muiii me vazhduu e kom provu sdi sa her po spo bon me vazhdu me tutje.... sdi pse ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...