1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje NDIHME! Facebooku nuk me lejon te postoj linqet nga webfaqja ime.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga DautS, 11 Korrik 2019.

 1. DautS

  DautS Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje te gjitheve

  Tanime u ben disa dite qe nuk mundem te postoj linqet e webfaqes time ne FB. [​IMG]

  A mund te me ndihmoj dikush se si mund ta anashkaloj kete problem qe te mund te postoj perseri normal.

  Ju faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,399
  Pëlqimet:
  405
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nderro domain. Ose Kntakto stafin.
   
 3. DautS

  DautS Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Të kaloj nga .com tek .net apo si? Dhe a do te duhej te aplikoja nga fillimi per instant?
   
 4. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vepro keshtu dhe e zgjidh problemin.

  Bleje nje domain fresh qe nuk eshte perdor asnjehere ne fb.

  Kete domain perdore official per materialet qka ti poston.

  Regjistrohu ne bitly dhe tash merr domaina neper hosta free qe t'japin access ftp dhe e poston foton e thumbnail ne domain palidhje dhe pak kontent dhe e poston nfb kur e poston hin prap ja fut redir me bitly ne postim te domaini official.

  T'kryme e ki!
   

Shpërndaje faqen

Loading...