1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim ndihme dua te rikthej fotot pas restore iphone 4 ios 7.1.2

Tema tek 'iOS' e hapur nga 00000000, 18 Qershor 2017.

 1. 00000000

  00000000 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a mundet dikush te me ndihmoj e kisha iphone 4 ne disabled mode dhe u mundova ti beja vetem update por nuk realizohej keshtu qe i bera restore por me duhen medoemos fotot a ka ndonje menyr qe ti rikthej perseri.
   
 2. beni20

  beni20 Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,616
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  78
  nese i ke pas me icloud munesh
   
 3. 00000000

  00000000 Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  jo nk e kam regjistruar iclud ...nk ka ndonje mundesi tjeter ...si me ndonje prog per shembull
   
 4. IPKO

  IPKO Anëtar

  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  nese nuk i ke rujt ne icloud ose itunes nuk mundesh mi kthyy asnje
   
 5. shakirielham

  shakirielham Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  O shoku kerko ne google ose youtube me siguri do tnxer ndonje mendim
   
 6. adnan73

  adnan73 Anëtar i Njohur

  Postimet:
  505
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  valla me ios problem
  seme android o ni far programi recuva poka sukses
   
 7. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,321
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343

Shpërndaje faqen

Loading...