1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme! Dua nje app per laptop per editim video

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aleks.007, 26 Qershor 2020.

 1. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirmbrema te gjitheve.
  Dua nje aplikacion per editim videosh per youtoube. Faleminderit nese me ndihmoni
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ke disa. Camtasia, filmora etj.
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me trego nje te mire vlla . Nuk prish pune edhe me pagese
   
 4. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Adobe Premier Pro , Aftereffects
  Filmora 9
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  459
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  na thuaj njehere permasat e laptopit qe te te sugjeroj nje
   
 6. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
  Filmora, edhe osht easy per me marr full pa watermark edhe osht e mir per editim.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 7. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ram 8
  Hdd 320
   
 8. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  459
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  procesor?
   

Shpërndaje faqen

Loading...