1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihme disable fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Uskana12, 25 Mars 2019.

 1. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  pershendetje fb me eshte bere disable di ndonje naj link t mir per apel
   
 2. Valdrin Miftari

  Valdrin Miftari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  804
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mu ka bo edhe mu akonti disable qe 1 vjet e gjys sun e kom kthy e kote eshte, mka shku faqja me 300K edhe cdo sen mka hup nto :(
   
 3. Leon Haziri

  Leon Haziri Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  qe 8 muj mu ka blloku edhe mu e skom mujt me rikthy
   

Shpërndaje faqen

Loading...