1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme:Crypto Debit Card

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga omega_web, 31 Janar 2018.

 1. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Peshendetje,

  A eshte ndonje nga ju qe po perdor debit card per te bere cashout crypto apo ndonje kompani qe ofron debit card dhe mund ti kalosh fondet ne te?Payoneer e kishte te ndaluar.Pas ban-it nga Visa dhe sidomos Mastercard nuk po gjej asnje kompani qe ofron card per Albania.

  Flm
   
 2. adrian049

  adrian049 Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Bagin

  Bagin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  28
  Provo ePayments, në Maqedoni funksionon.
   
 4. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  A e ke provuar LeuPay?

  Mendoj qe momentalisht vetem kjo ka mbetur si alternative!?
   
 5. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  Jo se kam provuar.I hodha nje sy te shpejt me cel dhe mu duk interesante.Eshte e sigurt qe punon me AL?Gjjthsesi neser do hap nje llogari ta testoj.
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nuk e di per Al, por besoj qe punon, pse jo.

  E di qe te japin nr. te llogaris, dhe kartel, njekohesisht nese zgaboj duhet edhe verifikim ne LIVE VIDEO CHAT, perveq verifikimit me ID e gjera tjera.
   
 7. omega_web

  omega_web Anëtar i Njohur

  Postimet:
  558
  Pëlqimet:
  215
  Pikë nga trofetë:
  73
  E ka shtrenguar shume visa dhe mc per vendet jasht sepa prandaj pyes.Gjithsesi neser do ta provoj dhe do te them.Flm
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...