1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[ndihme] Convert MAC to Windows

Tema tek 'Tjera' e hapur nga ingjeksion, 1 Maj 2013.

 1. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  Ndihme si mund ta konvertoj kompjuterin mac ne windows psh vista 7 xp ose windows 8
  qe pamja e pc
  [​IMG]
   
 2. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  345
  Pikë nga trofetë:
  253
  Ketu ke te gjitha pergjigjet per me instalu Windows 7 ne Mac !

  Code:
  http://support.apple.com/kb/ht3986
   
 3. ingjeksion

  ingjeksion Anëtar i Njohur

  Postimet:
  506
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  48
  naj tutorial se kshtu veshtir
   
 4. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  345
  Pikë nga trofetë:
  253
  Kshyre kete video tutorial !
  Shqip ska tutorial, kta duhesh me dite !

  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QFIWtXTl4d0[/youtube]
   

Shpërndaje faqen

Loading...