1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihme Colors

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga nordyy, 6 Gusht 2014.

 1. nordyy

  nordyy Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  [​IMG] Kush mund te me tregoj keto color's (ngjyra) si ti bej ne sony vegas ? ose te me dergoje magic bullet looks colors si kto ?

  [​IMG]

  [​IMG]

  -faleminderit!
   
 2. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  me motion blur dhe filtra te ndryshem besoj se behet
   

Shpërndaje faqen

Loading...