1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihme]Cili sistem operativ eshe me i mire per keto perfor.

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga RioteR, 10 Tetor 2010.

 1. RioteR

  RioteR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  396
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Intel(R) Celeron(R) CPU 2.26GHz 2.26GHz
  RAM: 1.50 GB
  System type : 32-bit Operating System
  Pen and Touch : No pen or touch input is availible for this display !  Per momentin kam Windows 7 !
   
 2. Tigerman

  Tigerman Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18

  Besoj se i paske performancat e duhura per Windows 7, keshtu që, të kisha preferuar ta mbash atë. ;)
   
 3. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Shume mire,..Dhe Linux ska ndonje problem .:)
   
 4. RioteR

  RioteR Anëtar Aktiv

  Postimet:
  396
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Faleminderit per pergjigjen
   
 5. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Windows 7 ;)
   

Shpërndaje faqen

Loading...