1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihma per facebook adbreak

Tema tek 'Siguria në përgjithësi' e hapur nga Pavell, 18 Nëntor 2018.

 1. Pavell

  Pavell Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  A ka naj lloj mundsia me qit adin n facebook video me qit n fillim krejt t videos jo n 1 minut
   
 2. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo vlla tash isha tu i bo 10k ndite me kon e mundshme kjo!!!!
   
 3. Pavell

  Pavell Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  po n shum faqe po sho me adbreak qe po ja nis adi n fillim t videos
  qata thash
   
 4. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,156
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  183
  Cilat faqe po sheh ? Qe ju del reklama nfillim ? Ska shanc me dal pa kalu 1 minut e 10 seconds
   
 5. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ka mundesi te dalin ne fillim reklamat. Edhe un kom pa shum video kshtu veq e hap videon n'start tdel reklama. Ndoshta duhet me i lon reklamat automatikisht ku me dal, e jo me i vendos na se ku deshirojme.
  E nese i len me i vendos automatikisht vet Facebooku, ndoshta shfaqen ne fillim. Mendimi im ishte ky.
   
 6. udqcompany

  udqcompany Anëtar Fillestar

  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  mendimi jot eshte shum gabim gjithsesi
   
 7. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,156
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  183
  Tregoma naj faqe qe e ki pa se shanca ska gabim je automatik i kom reklamat edhe shanca ska me dal reklama pa kalu 1minut e 10 seconds po edhe manuel me i fut reklamat ski shanca me qit nfillim reklamen...
   
 8. Pavell

  Pavell Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  sakisht saksisht spe di cillen video po e kom pa 100000% i sigurt jom qata mka qudit thash t veti ktu mos po din najkush naj qysh pse dikun pe sho qato hallakat neper faqe se ka edhe e she edhe vet
   
 9. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,050
  Pëlqimet:
  179
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kete reklam ekan shumica qe kan faqen ne kategori episode kam par shum ksi lloj reklama qe ne start por te gjitha kan qen episode
   
  Pavell pëlqen postimin.
 10. Bledi al

  Bledi al Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me kerkoi foton ku duket fytyra e qart se u mbyll si fb po akoma nuk po hapet nuk di si ta dergoi me foto qe ta shikoni
   
 11. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  393
  Pëlqimet:
  282
  Pikë nga trofetë:
  73
  Lexon dikun ktu Facebook Support ? Shko aty vet mik
   
 12. Pavell

  Pavell Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  13
  Faliminderit shum
   

Shpërndaje faqen

Loading...