1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm..............

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Marian, 23 Nëntor 2018.

 1. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Doja te pyesja nqs ka ndonje program qe arrin te stimuloj levizjen e mausit ne 2 komojutera dmth qe cfare levizjesh te behen te pc im te behen dhe te nje oc tjeter
  Faleminderit
   
  BlackEagle pëlqen postimin.
 2. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  215
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  teamviewer
   
 3. Marian

  Marian Anëtar Aktiv

  Postimet:
  123
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo jo dua qe prsh hap x faqe dhe klikoj ne x vend te ajo faqe dua qe dhe te pc tjeter te klikohet w njejta gje
   
 4. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  E di nje software te quajtur Synergy permes se cilit mund ti besh share mausit dhe tastiers dhe ne te njejten kohe ti vesgh ne perdorim dy apo me shume pc duke perdorur nje maus perndryshe nuk kam degjuar nuk e di pse don nje stimulim te tille veqse po me pelqen idea jote.
   
  Last edited: 23 Nëntor 2018
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,506
  Pëlqimet:
  1,035
  Pikë nga trofetë:
  243
  Easy Macro Recorder
  JitBit Macro Recorder
  RobotSoft Mouse Clicker
   
  Elion1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...