1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihm

Tema tek 'Drivera' e hapur nga KING, 20 Janar 2010.

 1. KING

  KING Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a munet naj kush me mi gjet drivera t WEB CAMERES "Enet 325"
   
 2. b4cKd00r ~

  b4cKd00r ~ Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  98/2000/XP: (8489 KB.)
  Code:
  http://rapidshare.com/files/172201675/enet_webcam_XP-2K-98.rar
  New link:
  Code:
  http://www.sendspace.com/file/awpd3v
  Vista: (6833 KB.)
  Code:
  http://rapidshare.com/files/172201090/enet_webcam_vista.rar
  New link:
  Code:
  http://www.sendspace.com/file/o5lu9o
  besoj se do te kryjn pun.
   

Shpërndaje faqen

Loading...