1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihm

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga DardanK17, 27 Korrik 2016.

Tags:
 1. DardanK17

  DardanK17 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  hej djem kush mun ma qon nji link per photoshop cs6 tjet full ose me serial key qe tmuj me bo full ? faleminderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,016
  Pëlqimet:
  814
  Pikë nga trofetë:
  243
  ke shkel rregullat & ke postuar ne vend te gabuar
   
 3. DardanK17

  DardanK17 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ku duheja te postoj qe te me ndihmojne me trego qe ta bej
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,016
  Pëlqimet:
  814
  Pikë nga trofetë:
  243
  te tilla kerkesa nuk lejohen ne asnje vend
  lexo regullat e forumit
   

Shpërndaje faqen

Loading...