1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga striper, 29 Tetor 2013.

 1. striper

  striper Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  mfalnii nashta po gaboj najsen :/

  A mundet najkushh me ma derguu naj Effekt per FOTO
   
 2. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ne menon efekte me photoshop ateher lyp ne google per photoshop Actions ose ne Deviantart ki me bollek nese mendon online ateher kerko photo effect online etj dhe gjen faqet qe te ofrojn vendosen e efekteve te ndryshme online .
   

Shpërndaje faqen

Loading...