1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm ????

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga striper, 24 Shkurt 2013.

 1. striper

  striper Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Nese Mundet Naj Antar Me Ma Dergu LINK per te Shkarku Naj Program per Me Shkru Psh..

  Emrin ose Diqka tjeter TEXT me Shkru


  Mfalni nese Kam Gabuar
   
 2. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  Trego më shumë se qfarë të duhet se vetëm për me shkru përdor Notepad ose WordPad .
   
 3. besnikshabani

  besnikshabani Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Mund ta perdorni Notepad dhe Wordpad , por nëse te duhet per shenime me serioze ateher shkarkoni paketen Microsoft Office ose vetëm Microsoft Office Word.
   
 4. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pasi qe ka postu tek sektori i Dizajnit ateher kti po i vyjka per dizajn najsen..

  Merre photoshop cs4 nqs don me dizajnu , ta kisha postu po varez nuk bon .
   
 5. striper

  striper Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Ju Faleminderit te gjith Mund ta Mbillni Postimin ForGivE. flm Per Dizajn e kam Pas Fjalen Por kom Gabu me Falni :S
   
 6. -f0rGivE.

  -f0rGivE. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,206
  Pëlqimet:
  130
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nqs deshiron linkun me trego ketu ta dergoj ne PM pasi qe ketu nuk lejohet warez.
   
 7. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  <a class="postlink" href="http://img15.imageshack.us/img15/8553/logoqed.png" onclick="window.open(this.href);return false;">http://img15.imageshack.us/img15/8553/logoqed.png</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...