1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] webi im nuk mi lexon txt file

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga alb_boy, 9 Tetor 2010.

 1. alb_boy

  alb_boy Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  una kam qel nje web qe e perdori per vete por ama nuk mi hap filet qe jan .txt me redirecton me ni faqe tjeter

  edhe lexon kshu

  qfar te bej se po me duhet shum me qel filet .txt se e kam per pun :S ju lutemi me ndihmoni pak :S
   
 2. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ndonje te dhene rreth hostit. ? Skriptit?
   
 3. alb_boy

  alb_boy Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po jam i hostum ketu <a class="postlink" href="http://000a.biz" onclick="window.open(this.href);return false;">http://000a.biz</a> ama siq pashe duhet me shty dicka aty tek .htaccess po sdi un se cfare duhet te bej :S
   
 4. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Cfare skripti po perdor?
   
 5. alb_boy

  alb_boy Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  si , me html po punoj
   
 6. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Me html . ? Nuk po perdor ndonje wordpress , joomla , drupal , dnn apo thjesht e ke vete html ?
   
 7. alb_boy

  alb_boy Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  jo vetem html se e kam te thjeshte webin per pun me shume , ama po me duhen ata txt file edhe kur po i ngarkoj spo mi hap kaq :S
   
 8. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Ndonje foto pa pate mundesi ?
   
 9. alb_boy

  alb_boy Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  me duket se edhe ti nuk qenke i mir informuar mire , webin nuk mund ta bej publik pasi eshte website familjar :S
   
 10. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  aha me fal...Ndonje foto ?te errorit.
   
 11. alb_boy

  alb_boy Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  po ja ja ku e ke sa klikoj psh webim.com/file.txt me redirekton tek kjo fajqja qe shikon
  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...