1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Wapen e Presheves a kishni mund me rrit.

Tema tek 'Kërko Dizajne' e hapur nga DiniS, 1 Maj 2010.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. DiniS

  DiniS Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kush mundet me ma rrit qiket fotografii me madhsi me te madhe..se pom duhet per ni Projekt..
  shum me kishni ndihmu.
  [​IMG]
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Temat qe i hap duhesh dhe ti shikosh mos ke marr ndonje pergjigje.

  ps. anyway ja ku e ke zgjidhjen.

  Code:
  https://forum.itshqip.com/viewtopic.php?f=54&t=2141&p=8810
   
 3. DiniS

  DiniS Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kjo tem mund te fshihet..
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...