1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Si Me Hap Server Linux r00t

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Garena, 4 Shkurt 2011.

 1. Garena

  Garena Anëtar Aktiv

  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje

  Vllazen Kush Mundet Mem Ndihmu Si Me Hap Linux Server Te CS's Kom Haru Krejt Se Si Duhet

  Nese Dikush Me Ndihmon Ja Qeli Free 1 Server e ka Nga Un Linux Per 1 Muaj Por Dua Njerz Seriozisht Me Mar Ket Pun

  IP : 178.250.54.166 Pingin e Mir e ka 50-60

  1 PM Ose 1 Tuto New 2010 Me Fresh Link Krejt Te Gjitha Nese Din Najkush

  Infot e VPS's

  Dedicated Cloud Server - DediCloud VPS
  4 CPU Cores - Burst 8GB RAM
  1GB Dedicated RAM
  20GB SAS Disk Space
  Unlimited Bandwidth
  Dedicated IP Addres
   
 2. msnfreezer

  msnfreezer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  101
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. manutd123

  manutd123 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  hy nket faqe e ke
  <a class="postlink" href="http://www.cstrike-planet.com/tutorial/1-Linux-Install-CS-16/6" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.cstrike-planet.com/tutorial/ ... ll-CS-16/6</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...