1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm rreth zerit te iphone5 ne degjuse!

Tema tek 'iOS' e hapur nga jetliri1112, 17 Tetor 2017.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mos din kush qysh me rrit volumin(zanin) ne degjuse te iphone 5 naj app a naj kod?
   
 2. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  me kod ne iphone sbon , ka mundesi nese behet jailbreak (nese se ke bo update iOS)
   

Shpërndaje faqen

Loading...