1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm rreth wordpress

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga jetliri1112, 16 Korrik 2018.

 1. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  Djem qysh muj nwordpress kur ta postoj lajmin mem daj edhe nkryefaqe edhe nfaqe tjeter p.sh edhe te Kryefaqja edhe te Sporti d.m.th edhe me u da lajmi me dal me ni page te caktume po edhe me u postu nkryefaqe sdi sa jam i qart ,kush em ndihmon?
   
 2. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sa shume dua tet kuptoj i nderuar, te lutem te jesh me i qart.
   
 3. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  66
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Thjesht para se ta besh publish postimin caktoja edhe kategorin(se ne cilen kategori deshiron me vendos), e ke ne anen e djath te faqes kete opsion.
   
 4. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  28
  por si ta vendos me ni menu tjeter qat lajm aj po del veq nkryefaqe a pom kupton?
   
 5. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe une e kam te njejtin problem. kam provu me kategori po prap se prap nuk del psh te sporti po veq nkryefaqe a rubrika e sportit mbetet bosh :(:(
   
 6. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  290
  Pëlqimet:
  88
  Pikë nga trofetë:
  38
  Dergoni Team wiever ne Pm qe ta di se ku eshte problemi sepse nuk ju kuptoj :)
   
 7. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  djema problemin e keni kur keni krijuar menune ne menu duhet re kishit vendosur kategory
   
 8. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ne meny zgjedhne category jo page, page e beni vetem nese vet e rregulloni faqen si deshironi ne kategori te posaqme
   
  Elira pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...