1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm rreth Profil Facebookit

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Valonsen, 12 Janar 2018.

Tags:
 1. Valonsen

  Valonsen Anëtar

  Postimet:
  45
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Hej Njerz kom postu video ne fan page edhe maka nxa copy maka raportu dhe maka ba profilin Disibel a mundeni kush si jan mundesit me kthy profilin ,Faliminderit per Mirkuptime
   

Shpërndaje faqen

Loading...