1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm rreth postimet ne facebook

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 27 Janar 2019.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje shok kam nje problem kur pe postoj nje postim ne facebook
  nga wordpresti nuk me del foto a shkrimi po
  ju kisha lut ku eshte problemi kush di te me tregoje https://imgur.com/a/xUgiqNk
   
 2. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  164
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ne fillim ngarko foton pastaj vendos linkun dhe te del foto
   
 3. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  551
  Pëlqimet:
  93
  Pikë nga trofetë:
  58
  Verifiko domain tek fb nese nuk e ke verifiku ende keto jan hapat.
  https://faq.buffer.com/article/842-publish-facebook-domain-verification

  Nese prap nuk te ben mesiguri foto qe e ke vendos brenda artikullit osht small ndroja dimenzionet edhe bone update, pastaj provoje 2-3her me postu n'faqe edhe besoj qe ka me t'funksionu t'pakten mu kshtu mfunksionon gjithmone, shpresoj me t'hy npune edhe ty.
   

Shpërndaje faqen

Loading...