1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NDIHM] Rreth Messenger

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AstronauT, 8 Prill 2013.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pja qoj cammer mi dhezz pe hapet pe mshelet fill spem bon spe di psee qe ka mundesi dikush mem nimuu

  Messenger is not available right now. Please try again leter (0x8ac70013)
  u myta tu e pervu qe sa spe bon
  qe edhe foton qysh pem del
  <a class="postlink" href="http://oi45.tinypic.com/qy5s8z.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;">http://oi45.tinypic.com/qy5s8z.jpg</a>
   
 2. feridshaqiri

  feridshaqiri Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  267
  Pikë nga trofetë:
  178
  Nuk di a ke degjuar ti, mirpo mesegjeri do te mbyllet nuk do te jete ne funksion tash e tutje.

  Sot ka qene data qe do te mbyllet MSN pra nuk do te jete ne perdorim.

  Kjo eshte arsyeja qe nuk te bene,


  Pershendetje,
   
 3. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  jo bre man se qe sa e kam qit san po neysee rrasja skam qka me bo
   
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  A e ki te instalum ndonje produkt te McAfee-s ose Nortonit (shiko ne program)
   
 5. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po e kam avast
   
 6. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Shiko ne kete link ndoshta te ndihmon ndonje gje:
  Code:
  http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_vista-windows_programs/error-0x8ac70013-when-trying-to-place-a-video-call/14f9af61-3d13-4a80-808d-181b7c941ea7
   
 7. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,102
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Kete problem me shum se dy muaj se ke , dhe te shfaqet per arsye se te ka kalu ne skype ID e juaja , sod ka qen data , ku serverat e Msn do te fiken .Te syxheroj te kalon ne Skype ..
   

Shpërndaje faqen

Loading...