1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] rreth grafikes

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga sp0X., 24 Janar 2012.

 1. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Kam Counter Strike 1.6 perpara me ka be OpenGL por tash jo kam provu edhe kam formatu PC 2-3 her prap nuk me ban XP SP3 e kam shikone foton.
  [​IMG]
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  A i ke te instaluar driverat e grafikes?
   
 3. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  po i kam instalu prap nuk me ben......
   
 4. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  A ke te instaluar DirectX versionin e fundit 11 ?
   
 5. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  askund smund ta gjej kete mundesh te ma gjesh.
   
 6. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  <a class="postlink" href="http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35" onclick="window.open(this.href);return false;">www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35</a>
   
 7. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  mandej a tja fus restart pc-se a qka te boj mor vlla.
   
 8. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Po shkarko DX pastaj restarto PC, dhe provo lojen.
   
 9. sp0X.

  sp0X. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  758
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  prap spom ban driverat i kam radeon.
   

Shpërndaje faqen

Loading...