1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm rreth Facebook ne iPhone 3GS

Tema tek 'iOS' e hapur nga GunSpeR, 21 Shtator 2015.

 1. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Prsh!

  Nje Shok i imi kishte morr ni iPhone 3GS me iOS: 6.1.6

  Spo mundet me Instalu Facebook-in sepse i paraqitet mesazhi "This application requires iOS 7.0 or later"

  A ka naj menyre me Instalu?
   
 2. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Ky mund te instalohet vetem permes: www.vshare.com perndryshe eshte gati e pamundur.
   

Shpërndaje faqen

Loading...