1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm rreth domain

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga Subi, 9 Dhjetor 2016.

 1. Subi

  Subi Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje deshta me dti sa kushton ni domain per 1vit.
   
 2. Arjon Hajdaraj

  Arjon Hajdaraj Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  varet nga domaini, nga 1 dollar deri ne 5000 dollar psh
   
 3. Subi

  Subi Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Aha faleminderit shum
   
 4. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,476
  Pëlqimet:
  1,107
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nje domain i lire kushton nga 0$ deri ne ~50$ varet nga prapashtesa.
  Pershembull :
  .tk .ml jane free.
  .al eshte diku 14E
  .com fillon nga 1$ - standartja 8-12$
   
 5. Arjon Hajdaraj

  Arjon Hajdaraj Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  si te mar nje domain .com me 1 dollar?
   
 6. Arbes

  Arbes Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 7. Arjon Hajdaraj

  Arjon Hajdaraj Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  when you register for 2 years or more.1st year price €0.85 Additional years €14.85
   
 8. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,476
  Pëlqimet:
  1,107
  Pikë nga trofetë:
  358
  Per fat te keq godaddy nuk po e ofron me kete promo.
  Keshtu qe besoj alternativa me e mire eshte Namecheap me $8.88.
   
 9. albmak

  albmak Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Mfalni e kam nje pyetje , dje e kam qel nje webfaqe ne godaddy , po du me mshel a mi kthejn paret dhe si behet a ka mundesi dikush mem tregu ?
   
 10. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,498
  Pëlqimet:
  2,088
  Pikë nga trofetë:
  448
  Per cfar arsye deshiron me mshel?!
  Nese garantojn qe mbrenda 30 ditve ti kthejn parat, duhet mi kontaktu, por me mbyll llogarin vetvetiu dhe me prit me ti kthy paret, kete pune haroje.

  Shko shikoje faqen, nese e kan kete opsion, perndryshe nese nuk e kan, nuk ti kthejn parat.
   

Shpërndaje faqen

Loading...