1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NDIHM] rreth armve

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga arbri123, 7 Dhjetor 2010.

 1. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  te dashura antar
  ma merr menja qe shumica prej juve e njohin SPAWNIN
  kisha pas qef mem ndihmu dikush apo mem tregu
  qysh muj me bo mi ndrru armt qishtut menihere jo ashtut tu dal kadale po menihere mu ndrru armt si qitu nvideo mund ta shikoni
  FALEMINDERIT SHUM!

  <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=3J0JfsSL8TM&feature=related" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=3J0JfsSL ... re=related</a>
   
 2. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  linkun e ki npm ;)
  ndersa per mi qit ket ne cs duhet te shkosh C:\program files\half-life[apo counter-strike , qysh e ka emrin folderi qe e ki kriju cs :)]\cstrike\models edhe bonja qato modelsat copy prej winrarit edhe past aty ne qat folderin :) edhe hyp ne cs edhe e shef sesi do te te ndrrohen armet shpejt :)
   
 3. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  qe linku
  <a class="postlink" href="http://adf.ly/CaPA" onclick="window.open(this.href);return false;">http://adf.ly/CaPA</a>

  qe qita ma ke qu

  sen vesh spo marr pom qelet krejt arabisht
   
 4. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  Code:
  http://www.mediafire.com/?n04yotw1gpb
   
 5. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  flm shum dosti
   
 6. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  mfal por deshta edhe 1 pytje si mund te bej ashtut thiken ne dor te majt armt ne dor te djatht edhe a po me duket mua apo ket qe i bera me kan ngadalsuar pak edhe nuk po muj me kcy mir apo veq pom doket??
   
 7. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  per me qit thiken ne dor te djatht e armt ne dor te majt duhesh ta besh grafiken Software
  [​IMG]
   
 8. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  a ka kjo naj dallim apo diqka se sbon ntjeter sen tu luj cs?
   
 9. GhOsT-BoY

  GhOsT-BoY Anëtar Aktiv

  Postimet:
  172
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  18
  kjo vetem ta ben grafiken low dmth ta bon grafiken e lojes pak me te dopt sesa D3D
   
 10. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Nese do vetem Thiken(Knife) te paraqitet ne dor te majt dhe armet tjera ne dor te djatht, ateher duhet ti instalosh Modelsat e HLDS, pastaj ti fusesh ne

  C:\Program Files\Valve\cstrike\ edhe follderin e HLDS qe brenda saj ka nje tjeter follder qe quhet models, vendose ne follderin e cstrike.
   
 11. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  jahir , une i downloadova qato HLDS qe mi ka qit nlink ky dosti po nuk po bon krejt ndor tdjaht po jon
   
 12. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Bro, nese i do te gjitha armet ne dorë te majt, ateher hape Console dhe shenoje kete komand: cl_righthand 0
  Ndersa nese i do te gjitha armet ne doren e djatht, hape Konzolen dhe shenoje kete komand: cl_righthand 1

  - Nese se ke fjalen per keto, metrego prap ne kete tem sepse e di nje menyr se si ti ndrrosh armet saherdon.
   
 13. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  po vlla une menova psh krejt armt mi pas ne dor te majt (APO DJATHT) vetem thiken ne dor te kundert sepse provova ashtut SOFTWARE me bo grafiken mirpo pe qet shum tlodht ashtut smund te luash
   
 14. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Bro vetem Knife sma merr menja qe mundesh ta vendosesh ne doren e majt, mirpo kjo esht DEMO dhe demot e paraqesin thiken ne dor te majt. Ndersa ne realitet nuk shfaqet !

  Kalofsh Mir.
   
 15. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  aha faleminderit shum vllaqko

  deshte te them edhe diqka te tema pytje pergjegje te serveri per ping e qe po kom probleme tkisha lut mem ndihmu apo mund te folum PM apo ne msn?
   
 16. qimiber

  qimiber Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  o Hawer shum leht osht veq e hap consulen edhe e shenon " cl_lw 0 " . edhe u kry ki me pas qashtu qyhs je ka don
   
 17. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  o ngo mas rahati osht kshtu nese do kejt armt me te dal ne anen e djathte e thika ne anen e majt shko ne console bonja cl_lw [TAB] 1 ose 0 ( nese e ki 0 bonja 1 , nese e ki 1 bonja 0 ) ;) me te mira :)
   
 18. arbri123

  arbri123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  faleminderit shum djem !!!
   

Shpërndaje faqen

Loading...