1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm rreth 1 programi per editim t'videos

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga H!TM3N., 16 Korrik 2017.

 1. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  764
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pershendetje Djem pom duhet 1 program qe muj me fut tekst n'video jo si titra ama psh mbi video me vendos si titull diqka me shkronja tmdhaja a mos din kush veq per qita mduhet
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,806
  Pëlqimet:
  711
  Pikë nga trofetë:
  243
 3. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  212
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Wondershare filmora
   
 4. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Wondershare filmora ose Sony Vegas Pro
   
 5. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  55
  Pikë nga trofetë:
  38
  sony vegas pro 13.0 e bon download edhe masanej patch prej KHG Team
   
 6. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  kam une video per sony vegas 14
   

Shpërndaje faqen

Loading...