1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihm rreh blockchain

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 6 Janar 2019.

 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje shok te dashur kam nje problem pasi shum pak mirem me bitcoin
  eshte fjala si mundem ty transfer 20 30 euro ne blockchain nga carta ime master card
  ju kisha lutu kush di ta perdor teme tregoj
   
 2. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  526
  Pëlqimet:
  183
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nese e ki fjalen me ble btc prej karteles tane prej master card me ble munesh 1 shum te caktume bitcoin munesh me perdor cex.io e vendos kartelen edhe e vendos leternjoftimin apo 1 dokument identifikimi gjithashtu edhe adresen me 1 faktur t rrymes ose te internetit vetem duhet me kan ne emrin ton edhe duhet me kan jo ma e vjeter se 3 muj dit.

  Gjithashtu munesh me ble ne qoft se ktu shet naj kush prej antarve.
   
  Elion1 pëlqen postimin.
 3. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28

Shpërndaje faqen

Loading...