1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm : Remote Desktop për Windows Mobile

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga atlantis, 7 Korrik 2012.

 1. atlantis

  atlantis Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje ka ni koh te gjat qe kam dasht me kyq telefonin ne remote desktop me lidh me pc mas 2 ore arrita ta gjej ta ndreq po tash kam ni problem kur pe lidh me tel

  poma qet

  windows xp profesional edhe posht po shkruan
  password

  spo di qfar paswordi midhon qe mundet dikush mem tregu kume gjet ket pasword se spo di

  domethon qysh osht passwordi i windows xp profesional aku muj me gjet , qysh muna me kqyr a meja heq krejt passwordin pc tregoni qe dini ndonje gje
   

Shpërndaje faqen

Loading...