1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Problem

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga dali, 15 Qershor 2011.

 1. dali

  dali Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Spo em hapet find servers qka me boo!?
   
 2. granitnimanaj

  granitnimanaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Futja restart PC
   
 3. Sch1z0phr3n1a

  Sch1z0phr3n1a Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  3 her mu ka desht me uninstall edhe reinstall CS per qat pune edhe ty ta sygjeroj sepse nuk e di nese ka ndonje zgjidhje
   
 4. dali

  dali Anëtar Aktiv

  Postimet:
  143
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  U kry problemii munii me Mbyll temen !
   

Shpërndaje faqen

Loading...