1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Problem me Cs

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Burn3r, 24 Shkurt 2011.

 1. Burn3r

  Burn3r Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  PO Hi Cs pe qes Console pe shkruj connect edhe Ip po mushet pak edeh pom Del

  'Your .dll [cl_dlls\client.dll] differs from the server's.' Qfare Mendoni se Mund te jet Problemi :p
   
 2. blackc(00)de

  blackc(00)de Anëtar Aktiv

  Postimet:
  494
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Unistalloje/INSTALOJE PRAP !! DHE beN !!
   
 3. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka disa servera qe duhet te luash me UCP,dhe ne disa raste te paraqitet ai error
   
 4. noLi.!

  noLi.! Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Filet i ki te perziera , 1 reinstall kish kry pun

  nese te ndimoj +REP
   
 5. Burn3r

  Burn3r Anëtar Aktiv

  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Nuk pom Kryn Pun uinstal / instal :S
   
 6. dDitt.

  dDitt. Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,376
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  56
  a bon mem kallxu qfar Cs ki a e ki me ucp a pa ucp , edhe ne qfar serveri je tu dasht me u konektu ?
   
 7. AtdheeBuzz

  AtdheeBuzz Anëtar i Njohur

  Postimet:
  809
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese je me CS 1.6 LH at`here hin ne Esportskosova i ki zgjidhjet per keta errora
   

Shpërndaje faqen

Loading...