1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Ndihm per verifikim adrese ne Neteller

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga FenTonaIX, 12 Shkurt 2020.

 1. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  A ka mundesi mem ndihmu me verifiku adresen ne Neteller po kerkohet edhe nje pages e ujit ose e rrymes e nuk kam asnje fature pagese ne emrin tim. Faleminderit!
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shko ne komun nxjerre certifikat vendbanimit.
   
 3. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  [​IMG]

  E kom dergu certifikaten e vendbanimit po sma ka pranu
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Dergoje foton edhe niher se spo shihet ?
   
 5. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
 6. shteti

  shteti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Verifikoje me nje bank statement qe te ket te njejten adrese me ate qe je regjistruar ne Neteller + ID, te skanuara
   
 7. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam dorezu statementin e karteles time me transaksion te netellerit dhe nuk ma ka pranu
   
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Statement e ke nxjerr online apo live ne leter ?
   
 9. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Live ne leter mandej kam skenu
   
 10. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  A e ki adresen e plot ku shkrun emri rruges dhe numri i shpis ?
   
 11. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jo
   
 12. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne banke nuk ka dal adresa dhe numri i shpis po vetem transaksionet dhe numri i llogarise
   
 13. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
 14. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  adresa nuk eshte kerku ktu veq statementi i kredit kartes
  me transaksione te netellerit krejt jon prap nuk eshte pranu
   
 15. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nrregull aty po thot se emri mbiemri duhet me u kan i dukshem , Transaksionet e netteller te gjitha te dukshme, dhe at statement jo me e vjeter se 90 dit.
   
 16. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  te gjithq kerkesat jane ne pdf me dy faqe direkt nga banka
   
 17. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,482
  Pëlqimet:
  593
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pot kuptoj kshtu do faqe nuk i perfillin rregullat e tyne qe i kan edhe pse ti i permbush plotsisht ato, ata qesin diqka extra.Tkisha preferu me kontaktu me ta direkt.
   
 18. shteti

  shteti Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  28
  Adresa qe ke tek Statement eshte e njejt me ate qe ke rregjistruar ne Neteller?
   

Shpërndaje faqen

Loading...