1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[ndihm] per Server Linux CS.

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga uniks, 4 Nëntor 2012.

 1. uniks

  uniks Anëtar Aktiv

  Postimet:
  221
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pershendetje .

  e kam installu hldsn ne linux kejtat .
  tu u konektu ne srw po ma qet steam validating
   
 2. Jusi

  Jusi Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje

  Duhet te instalosh Dproto-n dhe te ben
  Code:
  http://download.freakz.ro/dproto_0_9_87.rar
   

Shpërndaje faqen

Loading...