1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Ndihm per payoneer

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga UnSeen, 13 Shtator 2017.

Tags:
 1. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje, Jom duke punu me cpa network ama qajo kompani pagun veq ndollar, tash kur i boj withdraw n gjirollogari tem qe e kom first choice pay qe osht si partner me payoneer,a m dalin paret n euro kur i nxjerri n atm a ndollar.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Payoneer në dollarë e ke?
  Pastaj varet nëse atm i bankës jep dollarë apo jo.
  Pra nëse ti e ke llogarinë në dollarë, të kalojnë dollarë në payoneer, por nëse atm nuk jep dollarë atëherë i tërheq në euro. Nëse payoneer e ke në euro, kur bëhet pagesa konvertohen në euro. Dhe pastaj nuk ke më interes për t'i tërhequr në dollarë.
   
 3. UnSeen

  UnSeen Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk e di a e kom me dollar a euro ku muj me kqyr?
   
 4. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  789
  Pëlqimet:
  197
  Pikë nga trofetë:
  78
  Shkrun n'master card nese veq tka ardh, psh une e kom usd currency pra me dollar
   

Shpërndaje faqen

Loading...