1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm Per Nje Report Instagram

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga D3LL4, 5 Shtator 2019.

 1. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  156
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje Antar Te IT Shqip
  Nje i Aferme e imja e ka harru passwordin dhe nuk pomunet me bo recovery e po don me mbyll.

  Qe Kish Pas Mundsi Me Bo Report Ket Insta Qe Ta Mbyllim.

  username: lironnaa
  https://www.instagram.com/lironnaa/
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,656
  Pëlqimet:
  287
  Pikë nga trofetë:
  213
  Para 8 oresh eshte bere nje postim ne story!
  Sme duket ne rregull me a ba report , duhesh me ba report me nje motiv te besueshem.
   
  bofy, Poshnjari dhe RexhepS pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,366
  Pëlqimet:
  389
  Pikë nga trofetë:
  138
  Atë vura re edhe unë
   
 4. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  156
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  po edhe ka dal prej instagramit tash ma sun pe kthen
   
 5. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,656
  Pëlqimet:
  287
  Pikë nga trofetë:
  213
  Eshte nderruar fotoja e profilit sot, eshte bere accounti privat.
   
 6. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,656
  Pëlqimet:
  287
  Pikë nga trofetë:
  213
  Sa per saktesine, accounti eshte bere serish publik dhe ka postuar foto ne story.
  S'besoj se ka me nevoje per report!!!
   
  D3LL4 pëlqen postimin.
 7. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  156
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  jojo flm tani osht mir gjithqka nrregull.
   
  immortal.boy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...