1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Kërkoj Ndihm per ni program urgjent! Kthim

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AlboX, 31 Mars 2018.

 1. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Prsh kerkoj program per rikthimin e tdhanave ne usb apo sd card (video, photo, etj) dicka shum i mir qe osht qe pernime i kthen tdhanat qe jon fshi apo jom zhduk
   
 2. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Code:
  https://www.cgsecurity.org/wiki/PhotoRec
  un e kom provu me ni HDD ka funksionu amo nuk i kthen me emer edhe me renditje qysh jon kon neper foldera
   
 3. AlboX

  AlboX Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  @LorentK a osht me trail a duhet me ble a osht free full programi ?
   
 4. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  258
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  free osht
   
 5. lynx

  lynx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  196
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  38
  recuva.com
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  388
  Pikë nga trofetë:
  138
  Provo njëherë Windows data recovery eshte nje nga programet me te mire qe kam perdorur. Ben rikthim 99% te te dhenave.
   

Shpërndaje faqen

Loading...