1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihm per Netflix! Naj metode se qysh me mar trial...

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Enis Hussain, 8 Mars 2020.

 1. Enis Hussain

  Enis Hussain Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje ekipa,

  Nese dikush mundet mem tregu se qysh me mar prap Netflix trial 30 dite (veqse e kam perdor karten tem), naj metod apo diqka tjeter shum jau kisha dite per ndere!

  Flm shum.
   
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  683
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  jan te jashte ligjshme te gjitha menyrat e tjera por te sugjeroja te hidhje nai sy nga telegrami :p
   
  Sytrim Berisha pëlqen postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  328
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  53
  paguaje, sic bejme te gjithe!
   
 4. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Hap adresa te re me email te ri dhe pagesen nga nje Karte tjeter me pas pas 4 ditesh beje cancel subscriptions, cdo here duhet te ndrosh te dhenat dhe mund te vazhdosh deri sa te plakesh, cdo here nje menyra e te per te bere singup (PC, Smartphone,TV)
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 5. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
  Dhe ku mund te gjesh kaq shum karta qe tvazhdosh kshu perher?
   
 6. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk ja vlen, krijo nje paypal te sakte, merr 1 muaj free trial, muajt tjer paguaj, mos prano karta nga lloj lloj kalamajash se per 14$ tvjen gjoba mbas shum vitesh, e aq shume ka me t tdjeg saqe do pendohesh per ato 14$ qe si pagujte vet.
   
 7. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me nje Karte kam hap deri ne 4 llogari per 4 muj
   

Shpërndaje faqen

Loading...