1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm] Per krijimin e mapave

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga edoni15, 8 Gusht 2010.

 1. edoni15

  edoni15 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  478
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
  kush munet mem msu qysh me kriju ni map per cs
  p.s - shpin teme me shti ne map ose oborrin ose diqka qeshtu te ngjajshme ose lagjen teme po nuk prish pun edhe kshtu mem msu qysh me kriju qofte mapa te mdhej apo te vogel ja di per nder jom shum i intersum mu msu me ba ket sen edhe e di qe shumica prej juve din jav di per ner qe me msun dikush plus pason 1 shperblim i vogel diqka juv jap qe me mson dikush qao kaloni siasht mas miri
   
 2. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qfar Shperblimi jep ?
  A pagun ti najkon qe te ndimon me te msuu
  Se nuk osht leht me te msu me kriju map ?

  Kallxo sa Euro i jep te msoj un ?
   
 3. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Ki video plot ne YouTube Free,

  Se shqiptart po poston tutoriale Free n'Youtube per mi pa amerikant e qka po di un,

  e kur vjen puna me msu 1 shqiptar veq, ja nis e lyp pare ! (Marre)
   
 4. aLbTr0j4n.

  aLbTr0j4n. Anëtar

  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  jahir :D msohu ti pra pi youtubes :D
   
 5. edoni15

  edoni15 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  478
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  48
 6. vegeta

  vegeta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  136
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  53
  nuk ka shansa me msu krijim te mapave duke kontaktu ne msn ... kshtu qe shqiptart duhet te kemi video tutoriale..
  kam pas ndermend te bej.. por mbesoni nuk kam koh.. teper jam i okupum me mesime..
  per mos me perfundu me kaq.. nje lajm tmir.. sdi sa do zgjat por do hapet nje websajt gjigant ku do ket edhe dizajnim & programim te lojrave.. kurse ne kete sekcion hapim edhe nen tema per modifikim te lojrave po edhe ketu nentema per krijim te niveleve ne lojra 3d...
  gjithqka shqip.. kshtu qe duhet tpresim ...
   
 7. packmack

  packmack Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  prej youtubes msohu.So shtir hiq.un prej youtubes pa msu kerkush jom msu.
   
 8. Donche-x

  Donche-x Anëtar i Njohur

  Postimet:
  698
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  38
  Re: Bomb3rMaN

  Pff qfar pergjigje pa kurfar Kuptimi !
  Qka ke kjo "spo muj me gjet vps"
  ti ma llamer se ky tjetri qe pi thuu /

  Sa per VPS mun gjen te Shtepia e Mallrave kqyr me kill ki sadush
   
 9. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mos beni chit/chat nese doni mi ndihmu ndihmoni nese jo, mos boni poste palidhje !

  Dhe shikoni kur esht hap kjo tem:
   

Shpërndaje faqen

Loading...