1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[NDIHM]Per HLTV Recorder

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga com-h4x, 18 Janar 2013.

 1. com-h4x

  com-h4x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje,a mundeni te me ndihmoni se si ta download-oj HLTV Recorder!

  Linkun ma qoni me PM ! Ose ne Koment

  Ju Faleminderit
   
 2. Tanni

  Tanni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  811
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  73
  hltv recorder vjen bashk me counter strike.
   
 3. agoniosmani

  agoniosmani Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  une edi qysh me dowlad
   

Shpërndaje faqen

Loading...