1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ndihm per driver te hp

Tema tek 'Drivera' e hapur nga lluki, 25 Gusht 2010.

 1. lluki

  lluki Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  pershendesh gjith stafin itshqip dhe te gjith antaret e saj ju kish lut nese kish muj me me ndihmu per driver te hp pavilion t3000
  ne web te hp`s nuk po me bojn driverat pres ndihm
   
 2. CybeRnotic

  CybeRnotic Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  68
  Code:
  http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareIndex.jsp?lang=en&cc=us&prodNameId=460992&prodTypeId=12454&prodSeriesId=461701&swLang=8&taskId=135&swEnvOID=228
   
 3. lluki

  lluki Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  thnx shum flm broo
   

Shpërndaje faqen

Loading...