1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ndihm]Per CS!

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga com-h4x, 1 Dhjetor 2012.

 1. com-h4x

  com-h4x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Pershendetje,kam nje ndihm nga ju antar te ITSHQIP.Siq thash ne subjekt kam ni ndihm per cs!

  Ja fotot

  Dhe me del keshtu dhe pastaj preki 'OK'
  [​IMG]

  Dhe pastaj me del kshtu

  [​IMG]

  Qfar duhet bere ?
   
 2. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ndoshta nuk i ke te instaluar Driverat e grafikes dhe nuk e perkrah Open GL
   
 3. com-h4x

  com-h4x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Por si

  Ja prit tani ti dergoj ne pm numrat e teamviewer 7 :D
   
 4. NigguHzZ

  NigguHzZ Anëtar i Njohur

  Postimet:
  523
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  driverin e grafikes nuk e ke plus me duket qe sw.dll tu paska prish qe kur te i instalon driver e grafikes nqs te del qajo sw.dll futja reinstall
   
 5. com-h4x

  com-h4x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Qe qitashti mendoj qe me ndihmon Antari:Lum'z :D

  FLM
   
 6. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Dergomi pm ID Dhe Password
   
 7. com-h4x

  com-h4x Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
  Problemi qenka tek Grafika e jo te driverat, arsye se Grafika e vogel (Y)
   
 8. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  Sosht problemi te grafika jo por downloadoje sw.dll pastaj vendose tek Counter Strike 1.6 dhe ben
   
 9. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  ZeroCol mos u ngut, se un kesh aty pari, grafiken e pat 32 mb, se per ata sw.dll sosht fai te grafrika, por kur e hapke ja qitke me lu me software shkaku i grafikes se dobt :), e ja lash me shkarku cs 1.6 no steam :)
   
 10. ZeroCooL!

  ZeroCooL! Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,863
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
  32MB, po aty osht ka ja qet qe sw.dll !
   
 11. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Lexo mir se qka thash :), ja lash tieter cs me u shkarku se ato me ucp i bon amo ja qet me lu me software, e per ato sw.dll osht mangu ni file e i thash me shly krejt ket cs e ja lash tieter me e marr OK -4-
   
 12. WepsTaR

  WepsTaR Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  hej a dini me ba server bre me FTP ne CS
   
 13. WepsTaR

  WepsTaR Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  aa e dinn per server a
   
 14. WepsTaR

  WepsTaR Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  hej qysh duhet me qel server me FTP ose me VPS ne cs 1.6
   
 15. WepsTaR

  WepsTaR Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  HEJ A DINI ME KRIJU SERVER ME FTP OSE ME VPS
   

Shpërndaje faqen

Loading...